Vyikající lihoviny plné ovoce

Destilérka Svach Lihovarek vznikla u Českého Krumlova, a vzniká zde mnoho různých destilátů, zejména těch ovocných. Od této věhlasné likérky získate vždy jen to nejlepší. Příkladem může být gin, whisky, a nebo likér z aronie. Právě ovocné likéry patří v této destilace k tomu nejlepšímu, co vám může nabídnout. Zrovna likér z aronie je nejen lahodným likérem, ale tak trochu i lék. aronie pomáhá se snižováním krevního tlaku, cholesterolu, a pomáhá detoxikovat organismus. Pitím tohoto lahodného likéru nejen potěšíte své chuťové buňky, ale uděláte i něco pro své zdraví. To není vše, tahle likérka toho umí mnohem víc.

sklenice whisky

Svach se specializuje na výrobu ovocných likérů, které jen tak jinde nenajdete. Patří sem likéry z jeřabiny, šípku, ostružiny, nebo třeba z višně. Všechny ale mají jedno společné – lahodně chutnají, a chuť ovoce v nich rozhodně poznáte už na první ochutnání.

Dalšími lihovinami, které zde najdete, jsou whisky, destiláty a dokonce i vaječný likér. A aby toho nebylo málo, v e-shopu leží i vynikající marmelády s vysokým podílem ovocné složky. Pochopitelně v takových příchutích, které jinde nenajdete. Ochutnejte třeba marmeládu v provedení šípek s bergamotem, nebo třeba povidla s tuzemákem. Všechny tyto výrobky jsou perfektním dárkem k jakékoliv příležitosti. Úspěch je zaručen.

lahve alkoholu

Pokud se nedokážete rozhodnout, který likér nebo jiný alkoholický výrobek byste rádi ochutnali, můžete vyzkoušet degustační sadu, která obsahuje několik lahviček v menším provedení, abyste mohli ochutnat co nejvíc příchutí za dobrou cenu, a přesto nemuseli kupovat plné balení. Vánoce jsou sice daleko, a Valentýn už je za námi, ale k darování takových lahůdek není třeba důvod. I když, narozeniny jsou pořádný důvod k pořízení pořádného dárku, a tím marmelády a lihoviny od Svacha rozhodně jsou. Každý výrobek je na e-shopu popsán do detailu, abyste nikdy nešlápli vedle.