Výčepní zařízení u Vás doma

Česká republika je vyhlášená v tom, že umí vařit pivo a mnoho z nás na to nedá dopustit. Pivo se u nás začalo vařit již v dávných dobách a dochovalo se do dnes. Lidí z ostatních zemí jezdí k nám, aby toto lahodné pivo ochutnali. Díky letům zkušeností je pivo nejen lahodné, ale také doladěné do posledního detailu. Pokud rádi pijete pivo a roční spotřeba se nedá ani spočítat, tak neváhejte a kupte výčepní zařízení Gastroserver, která se Vám časem zaručeně vyplatí.

výčepní zařízení

Pokud navštěvujete pravidelně hospůdku u Vás na vsi, nebo ve městě, tak jste si určitě všimli, že cena za pivo šla nahoru. Díky kompletnímu zdražování surovin a také všech potravin, není výjimkou ani pivo a sládci museli jít s cenou nahoru. To, jestli se zdražilo pivo i u Vás v hospodě, je věc čistě hospodského a pokud už máte plné zuby drahého piva, tak si kupte vlastní výčepní zařízení.

výčepní zařízení (2)

Výčepní zařízení Vám zajistí soběstačnost a také Vám ušetří kroky, které jdete do hospody. Díky pípě si budete moct načepovat pivo kdykoliv budete chtít a to za poloviční ceny, než v hospodě. V průměru stojí velká bečka 1500 Kč, což je 15 korun za pivo. V hospodě ho koupíte od 30 korun a více. Tudíž ušetříte jednou tak velkou cenu. Pokud zakoupíte výčepní zařízení, tak nejen, že ušetříte, ale také si budete moct vybrat druh piva. Také bude jen na Vás, zda si koupíte malou bečku, či velkou. Velkou výhodou také je, že budete mít klid od manželky, které Vám věčně říká, že vysedáváte v hospodě. Od teď si bude moct dát pivo s Vámi na zahradě, nebo na dvorku a zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Navíc se přidají určitě i kamarádi, kteří když zjistí, že máte výčep, tak se k Vám přidají a dají si pivko radši u Vás.

Pokud tedy přemýšlíte, tak už nemusíte a běžte do koupi výčepu. Zaručeně se vyplatí a za nějaký ten měsíc se Vám i proplatí zpátky.