Hubněte zdravě a bez trápení

Velká část žen vede smutný každodenní boj s čísly, která ukazuje jejich váha. V zoufalé snaze shodit alespoň pár gramů zařazují do svého režimu spoustu pohybových aktivit, omezují jídlo, počítají si kalorie, zkouší nejrůznější diety a prožívají věčná zklamání, když ručička váhy, místo aby šla dolů, stoupá. Mnohdy je za neúspěchem právě nízký kalorický příjem, který nutí tělo se chránit a vytvářet tukové zásoby na hladová léta, která mu podle jeho názoru chystáme. Jindy může být problémem časté neuvědomělé ujídání z hladu nebo velké a kalorické porce jídla, které si dáme po celém dni hladovění.

Zdravé hubnutí

Co má ale také zásadní vliv na naši postavu, je složení potravin, které konzumujeme, a poměr zastoupených tuků, cukrů a bílkovin. Všechny tři složky jsou důležité a složité sacharidy (které nemůžeme zaměňovat s jednoduchými cukry např. v pochutinách) by vždy měly tvořit největší část, stejně tak tuky i přes rady různých h „odborníků“ nemůžeme ze stravy eliminovat, protože bez nich by se nám v těle nedokázala rozložit řada vitamínů. Co je ale pro hubnutí zásadní, musíme omezit příjem těchto složek a místo toho navýšit příjem bílkovin. Z proteinů se netloustne, a pokud navíc zařadíme do svého života pravidelný pohyb, proteiny se stanou stavební látkou pro budování svalů. Ale jak přijmout dostatek bílkovin bez toho, aniž bychom museli každý den konzumovat talíře masa či vajec?

Čekankové sladidlo

A zde právě přichází ke slovu nápoj na hubnutí https://goodly.cz/koktejly-na-hubnuti-nutricni-napoje-co-opravdu-funguji/, který obsahuje nejenom příhodný poměr proteinů, cukrů a tuků, ale také další látky podporující zdravé fungování našeho těla a tím i přirozené hubnutí. Konkrétně se jedná o probiotika, trávicí enzymy, inulin, lněný olej, lecitin a další. Nápoje můžete koupit v přírodní verzi bez příchutě, pokud si ale chcete zdravě a téměř bez kalorií osladit život, máte na výběr i z příchutí čokoláda, vanilka a lesní směs, které jsou slazeny pouze stévií. Všechny koktejly můžete využít jako zdravou a rychlou svačinku doma, do práce i na cesty a můžete si je užít bez výčitek. Navíc jsou na e-shopu k dostání různé doplňky, které Vám zdravé hubnutí ještě více usnadní – jako příklad můžeme uvést shakery v různých barvách nebo čekankový sirup proslazení s tím nejmenším množstvím kalorií. Vaše hubnutí nemusí a nemělo by být trápením, jděte na to chytře a jen sledujte, jak se Vaše tělo mění.