Stahování videí z YouTube


Jistě každý z nás, bez ohledu na věk, zná platformu YouTube, kde různí tvůrci nahrávají různá videa různého obsahu. Najdeme zde například videoklipy známých osobností jak ze zahraničí, tak tuzemská, dále pak různé podcasty a rozhovory, které rozebírají různá témata od globálních problematik, až po lokální novinky. Mimo jiné je (zvláště u mladších generací) oblíbená tvorba tzv. influencerů, jinak známých také jako youtubeři.

stahování

Ti pak nahrávají videa například z dovolených (vlogy), či let`s playe z her, tutoriály, DIY, a další zajímavé kategorie. Další oblíbený formát je tzv. live stream, tedy živá vysílání, kde sledujeme přímý přenos čehokoliv, co tvůrce vysílání zahrne do programu (nejčastěji se jedná o hraní video-her, rozhovory, apod.). Samozřejmě zde najdeme také videa informační, samovzdělávací, a dokumentární. Ať už se zajímáte o jakýkoliv obsah, jistě zde najdete svého oblíbence, u jehož videí budete rádi relaxovat, odpočívat, či se naopak bavit a vzdělávat. Problém ovčem nastává, když je Vámi oblíbené video smazáno, a to buď serverem, či samotným autorem. A právě pro tuto problematiku máme řešení!

youtube

Výše zmiňovaných řešením pro Vás může být YouTube downloader mp4, který Vám dává možnost si jakékoliv video (nejen) z tohoto portálu stáhnout do svého zařízení, tedy PC, mobil, či tablet. Oproti jiným webům, které nabízejí stahování různých videí, zde máte nejen záruku zachování původní (zvukové i obrazové) kvality, ale také bezpečnosti stahovaného souboru. Jelikož je většina jiných serverů závislá na uživatelích, kteří nabízený soubor nejprve na web nahrají, máte u tohoto webu navíc jistotu, že Vámi hledaný soubor vždy stáhnete. To vše je díky metodě stahování, jelikož soubor stahujete na principu zkopírování odkazu. Poté, co odkaz vložíte, stačí Vám pouze jediné kliknutí a pár vteřin trpělivosti. Následně máte soubor uložen v zařízení, a máte k němu přístup kdykoliv si vzpomenete!