Pronajmout si auto dnes není žádný problém

Půjčovny aut lidé využívají z vícero důvodů a my bychom tu mohli některé z nich nastínit. Podmínkou k pronájmu je pouze vratná kauce, řidičské oprávnění skupiny B a vhodné je i zajištění vlastního pojištění pro případ zavinění nehody či jiné formy poškození vozidla.

Vozidlo v servisu – pamatujete se na film „Vrchní prchni“, jak se Josef Abrhám vylhával Dádě Patrasové, že má vůz v servisu, a že přijel vlakem? Kdyby v té době existovala půjčovna aut v Praze, nemusel by se ztrapňovat s hnědým Velorexem a podnikat kvůli tomu taková extempore. Pronájem vozidel je ovšem samozřejmě možný i z docela prozaických důvodů – prostě máte vaše stávající vozidlo v servisu kvůli technické prohlídce STK anebo došlo k nějaké závadě, a potřebujete co nejdříve náhradní vůz pro vaše podnikání či jiné aktivity.

auto na silnici

Nemám auto – stydět se za to, že nemám auto, je bezpředmětné, někteří lidé jej zkrátka nepotřebují, do zaměstnání dojíždí denně metrem nebo autobusem a o víkendech rovněž využívají městskou dopravu. A pokud se odhodlají jet někam na výlet, usedají do vlaku. Jistou možností je pak vlak nahradit zapůjčeným autem z autopůjčovny – tehdy máte své soukromí, můžete vzít na výlet celou rodinu a podniknout jízdu i tam, kam běžně hromadné dopravní prostředky nezajíždí, třeba k hornímu toku Berounky do vyhlášené rekreační oblasti.

ženské nohy z auta

Mladí řidiči – čerství absolventi kurzu řidičského oprávnění také nemusí mít k dispozici vlastní vůz, rodiče jim auto nepůjčí a autopůjčovna v Praze https://autopujcovna-milan.cz/ je pak ideálním partnerem pro zajištění různých akcí s kamarády. Například prodloužený víkend na horách, pronájem penzionu se snoubenkou, plánování výletu na Třeboňsko, kde si lze výhodně zapůjčit jízdní kola a trávit tu volné chvíle cykloturistikou anebo třeba víkendové cestování s přáteli ze zahraničí, kteří přilétají na pražské ruzyňské letiště. S pronajatým vozem pak můžete svým zahraničním hostům předvést některé zajímavé památky a přírodní krásy v okolí Prahy.