Při ztrátě erekce hledejte spásu sami v sobě


Lidstvo bychom mohli rozdělit do tří základních skupin. V první z nich se nachází ti, co kvůli každé bolístce spěchají k lékaři, aby za ně řešil problém, lékař je tu přece od toho, aby léčil. Druhou skupinu tvoří lidé, kteří hledají i jiné cesty, než jít k lékaři, ale vybírají si zejména farmaceutické produkty. A ve třetí skupině, bohužel nejméně početné, jsou lidé, co si uvědomují, že je třeba najít příčinu v podobě svých vlastních chybných rozhodnutí, změnit životní styl, a pokud možno hledat pomoc v tom nejpřirozenějším a nejkvalitnějším zdroji, a tím je příroda. Toto je mnohem moudřejší počínání, než Viagra bez předpisu.

partnerský pár

Zdá se to možná jednoduché přejít z prvních dvou skupin do té třetí, ale tento krok vyžaduje námahu, trpělivost, soustředění a pevnou vůli, jako špagát. Jenže ne každému se chce zapracovat na sobě. Měli byste si však uvědomit, že existují přesné a důsledné kosmické (duchovní) zákony, a že je musí dodržovat každý, jinak by nemohlo nic být a existovat. Je známo, že vše souvisí se vším, a že jsme všichni propojení, a to platí i pro lidský organismus, kde každá drobná závada navazuje na další systémy a vyvolává řetězové reakce.

milenci v přírodě

Tímto jen naznačujeme, že pokud se stresujete a nedbáte o zdravou výživu, cpete se sladkostmi, uzeninami, bílým pečivem a k tomu alkoholem, nemůžete očekávat pozitivní dopad na vašem těle. Pokud mu nedopřejete živiny a naopak jej zásobujete jedy, jak to asi může skončit?

Nevhodná strava a stres se také podílí na problémech s erekcí, předčasnou ejakulací a nechutí na sex. Dochází k oxidačnímu a chronickému stresu, což brzdí tvorbu testosteronu a udržuje nadměrný výskyt stresových hormonů v krevním oběhu. Je třeba to zastavit, zaměřit se na stres a stravu a využívat bylinky, které napomáhají hormonální rovnováhu upravit do potřebné podoby. K těm vhodným bylinkám patří například Maca peruánská nebo Ženšen.