Kde sehnat dokonalé sídlo?

K čemu by byla firma, která by neměla svoje sídlo a tím pádem ani svoji adresu? Pochopitelně zhola k ničemu. Nedokázaly by ji najít nejen úřady, ale ani žádoucí klientela, obchody by se tedy nehýbaly a provozování něčeho takového by tudíž nemělo zhola žádný smysl.

A když si tedy podobná firma pořídí nějaké to sídlo? Pak se tu může mnohé změnit. Může, ale také nemusí. Jestliže totiž takové firemní sídlo nevypadá nijak vábně, rovněž nepřiláká zájem zákazníků, protože budou o podniku, který takové nedokonalé sídlo reprezentuje, panovat pochybnosti. A když si mohou zákazníci vybírat, pak si samozřejmě zvolí za partnera spolehlivěji vypadající konkurenty.

zasněžený dům

Co z toho vyplývá? Jednoznačně to, že každá firma potřebuje ke svému úspěchu nejen zajímavou a konkurenceschopnou nabídku, ale i dost dobře vypadající firemní sídlo.

Jenže dokonale vypadajících kancelářských prostor v atraktivních lokalitách není nikdy dost. A také jsou tyto (zejména v dnešní době, kdy rostou ceny prakticky jakýchkoliv nemovitostí) natolik drahé, že se leckomu nevyplatí si je pořídit, případně na to mnozí ani nemají.

starý dům

A jak se tedy prezentovat před potenciálními zákazníky ideálním firemním sídlem, když ho někdo nemůže vlastnit? Vlastně docela jednoduše. Kancelář 29 totiž právě v podobných případech nabízí k dispozici virtuální firemní sídlo. Podnikatel nebo firma si tu může zajistit právě toto, a tím mít o problém míň. Jistě, nikdo si tu žádné sídlo skutečně nekupuje, ale získává tu možnost využívat atraktivní konferenční prostory, může si zde nechat vyřizovat a přeposílat korespondenci. A hlavně takové firemní sídlo důstojně reprezentuje. Což může mít i rozhodující vliv na úspěšnost leckterého podnikání.

Je to tedy dobrá alternativa k vlastnímu firemnímu sídlu, která je dostupná všem. Protože za tu cenu, která se zde platí, se prostě žádné jiné firemní sídlo nesežene. Ani to nejubožejší.