Individuální přístup a rozumné ceny

Jakmile někde projevíte zájem o individuální jednání, čili se na vás má někdo zaměřit opravdu konkrétně a podrobněji, na vaše přání a potřeby, pak to rázem znamená dvakrát vyšší cenu. U nás tato pravidla neplatí. Za individuální jednání, kdy vám optimalizaci www stránek přizpůsobíme na míru a vašim potřebám, platíte běžnou cenu. Musíme podotknout, že se snažíme vyjít v tomto ohledu vstříc všem našim klientům a proto u nás stále najdete lidové, velice nízké ceny všech našich služeb. Můžete s námi spolupracovat v plném rozsahu, zajistíme klidně kompletní měsíční správu a optimalizaci vašich internetových stránek, aniž byste si museli dělat s něčím starosti, ale můžete s námi spolupracovat i na jednotlivých projektech. Nejčastější spolupráce bývá po dobu několika měsíců, protože SEO se nedá uspěchat a projevuje se až po nějakém čase.

youtube

  • Na začátku naší spolupráce se na všech podmínkách domluvíme. Prozradíme vám, jak pracujeme, na co se zaměřujeme. Naše společnost má přední postavení na českém trhu.
  • Našich 8 let zkušeností odpovídá našim schopnostem a znalostem. Celou tématiku tohoto oboru ovládáme, a proto jsme v této oblasti profesionálové.
  • Ničím se nechlubíme, ale jsme jedna z předních firem na českém trhu.

Dokážeme zviditelnit vaše internetové stránky na internetu

Zaměřujeme se na nejznámější internetové vyhledávače. Těmi jsou Seznam a Google. Umíme vaše stránky na těchto vyhledávačích zviditelnit. Tím vším se zabýváme a právě tyto úkony jsou naší každodenní prací.
Soukromé webovky, firemní stránky, prodej produktů, eshopy, to všechno jsou oblasti, které musí být vidět. Jakmile máte webovky sice krásné, ale neviditelné, není to v podnikání ku prospěchu. Proto umíme pozvednout vaši návštěvnost. Kompletně se podíváme na vaše stránky a postavení ve vyhledávačích zlepšíme.
Služby upravujeme na míru podle klientů:

notebook

  1. Kompletní seo správa
  2. Nastavení PPC kampaní
  3. Copywriting
  4. Tvorba webů