Poděkujte milou formou svým svatebním hostům

Svatební přípravy obnáší spoustu starostí. Od výběru termínu, šatů, prstýnků, květin, zajištění hudby, hostiny, nebo obstarání pohoštění ve formě https://recepty.vareni.cz/domaci-knedlik-v-babovkove-forme/ zákusků a cukroví, které je nedílnou součástí pohoštění v průběhu tohoto svátečního dne. V Čechách se stále dodržuje tradice chystání výslužky pro hosty zúčastněných na svatbě, ale mnohdy je výslužka roznášena i sousedům, přátelům, nebo kolegům v zaměstnání. Právě pro tyto účely jsou nejvhodnější krabičky na výslužku https://www.goldpress.cz/produkty/krabicky-na-vysluzku/, které jsou důstojně zvoleným obalem ukrývajícím vybrané kousky zákusků, nebo dortů. Proto zapomeňte na igelitové sáčky a plastové dózy, které sice také svůj účel splní, ale zanechají dojem, že své blízké tak trochu odbýváte.

Různé druhy zákusků na bufetovém stole

Myslete tedy i na takové drobnosti, jako je výběr krabiček, kterých v našem obchodě naleznete mnoho druhů i velikostí. Dodáváme typy na jejichž výrobu byla použita potravinářská lepenka, nebo recyklovaný papír. Obě tyto složky jsou atestovány na styk s potravinami. Pro náročnější zákazníky přicházíme s obalem z grafického papíru v mnoha barevných škálách. Horní překlopení obalu je zdobeno krystalovými kamínky.
Ženich s nevěstou stojící v posečeném poli
Vybírejte krabičky na symbolických pár svatebních koláčků, nebo naopak rozměrnější typy pro pořádnou výslužku. Jistě u nich oceníte různé druhy zaklopení, jako jsou praktická ucha, nebo zasunutí poklopu do výřezu, které působí velmi elegantně. Naleznete zde i krabice dozdobené motivy květin, motýlů, a pokud si budete přát, rádi na ně natiskneme vaše jména, či monogramy a popřípadě datum sňatku. Velmi oblíbené jsou také krabice na dort, které mají právě tvar vyseče této výborné pochoutky. Náš obchod nabízí krabičky již od patnácti korun za kus, přičemž objednané zboží dodáváme v rozloženém stavu.

Ušetřete si čas i starosti a objednávejte s předstihem!