Ochrana zboží je to nejcennější

Můžete mít ten nejlepší produkt na celé planetě Zemi, pokud ale dojde vašim zákazníkům rozbité, promáčknuté, nějak jinak zdeformované či naprosto zdemolované, moc rádi nebudou. Pakliže tedy máte produkt, který chcete prodávat a potřebujete, aby vydržel cestu jakýmikoliv prostředky a s jakýmkoliv zacházení (přeci jen pro jistotu), tak si musíte vsadit na pořádnou kvalitu, kterou je právě naše bublinková fólie 2Pack, díky které vaše zboží zůstane bez sebemenšího poškození a bude tak doručeno až zákazníkovi bez jakékoliv vady.

bublinková fólie

Vždycky, když si objednáte balík, tak tam najdete nějakou tu fólii. Mnozí přecházejí na papírové alternativy, ovšem recyklovatelná plastová bublinková fólie je stále nejúčinnější ochranou pro vaše zboží jakékoliv velikosti a jakéhokoliv tvaru, ať už přepravujete v kontejneru na lodi nebo letadlem nebo třeba i autem.

Mnozí také víme, že ne vždy se s balíky zachází šetrně. Náš produkt zaručí, že se vašemu zboží nic nestane, i když doručovatelé nebudou zrovna jednat s balíkem v rukavičkách. Zejména v těchto těžkých covidových dobách je třeba brát ohled hlavně na ochranu zboží při doručování – lidé si nechávají posílat všechno a nejsou rádi, když jim něco dojde a je to naprosto zničené. Hlavně se ukázalo, že celá řada lidí ráda využívá doručovatelské služby a je ochotna si zaplatit a připlatit za to, aby zboží bylo doručeno rychle, bez poškození a ideálně až k jejich prahu.

parcel-2484036_640

Zároveň si také musíte uvědomit, že ochranou vašeho zboží našim produktem předejdete celé řadě problémů, které nastávají v okamžiku reklamace a jiného vrácení zboží, což je proces nadmíru nepřívětivý a nemilý.

Folii můžete jednoduše nastříhat, vytvarovat či obalit tím jakýkoliv předmět tak, aby se s ním nic při převážení nestalo. Můžete tak využít náš produkt opravdu kdekoliv a jen málo věcí se té naší vyrovná. A pokud máte zrovna nudnou chvilku, tak jen zkuste, jak pěkně praská!