Když se ženám nechce nosit podprsenky


Kdybychom uspořádali anketu, co se mužům nejvíce zamlouvá na ženském těle, pravděpodobně by na celé čáře zvítězil obličej se svými rty, ústy, očima, nosem, tvářemi, bradou, a koneckonců i vlasovým porostem, a na druhém místě by se s velkou pravděpodobností umístila ňadra. O existenci vagíny je přesvědčen každý muž, ale stejně bude asi nejvíce zvědavý na to, jak vypadá poprsí dívky či ženy, která jej neodolatelně přitahuje.

dámské podprsenky

Ženské prsy dovedou muže očarovat a přivábit natolik, že bychom to stěží mohli komentovat slovními výrazy, ovšem největší podíl na této skutečností mají bradavky. Naznačit kontury ženského poprsí na plovárně se v podstatě daří většině modelů dvoudílných plavek, které i na veřejnosti umožňují plně vykreslit siluetu ňader v jejich přirozené podobě, takže každý muž má jasnou představu, jaké by to bylo se s takovýmto dekoltem mazlit, ale dokud nejsou ve své plné nahotě vidět bradavky, nelze zcela hovořit o erotické vášni. Teprve s bradavkami je to ono!

žena v podprsence

Kvůli ženským bradavkám se také vede řada diskusí o tom, jak si poradit, když ženy nerady nosí podprsenky, anebo se přímo tento typ oděvu nehodí ke společenským šatům. Jak zakrýt pouze bradavky, aby nevyvolávaly erotická vzrušení a nezpůsobily ve společnosti jisté nepříjemnosti?

Řešení naštěstí existujenálepky na bradavky Lifties. Jedná se o nalepovací terčíky, které bradavky pomyslně vymažou z mapy ženského těla, čímž docílí přesně toho efektu, jaký požadujeme. Můžeme pak nosit jakýkoli společenský outfit, i značně transparentní, a přesto nebudeme budit ve společnosti pohoršení. Nebude nutné vyhledávat kompromis a jít cestou ústupků s podprsenkami, co škrtí a svírají, svědí a způsobují i tepelný diskomfort, kdy špatně odvádí pot.

Nálepky na bradavky jsou zdravotně zcela nezávadné a neobsahují žádné škodlivé chemické látky. Lze je nosit při jakékoli příležitosti v kterémkoli ročním období.