Žhavá diskuze na ženské tělo

Snad většina žen, když se jich někdo zeptá, co vlastně přitahuje muže k ženě, tak odpoví, že rozhodně prsa a sex. Ono to zase až tak jednoznačné není. Muži se totiž v tomto názoru rozchází. Dělí se na milovníky statného poprsí, ale i pozadí. Dokonce jsou pak schopní se dokonale pohádat o tom, co je vlastně na ženě nejkrásnější. Chladné to před časem nenechalo ani německý lifestylový magazín, který dokonce zveřejnil průzkum, co víc muže oslovuje, zdali ženská prsa nebo tvarovaný zadeček.
chlap v křesle
Najednou se dokonce rozdělil i svět na části. Prsa jsou oblíbené v celé Asii, Grónsku, částečně v Evropě a Finsku. Boky a pozadí vyhrála Afrika, částečně Amerika a samozřejmě, že zčásti Evropa. Pořád se ale jen tak polemizuje v číslech, a jak to bývá, nakonec bude všude od každého tak trochu. Však i u nás se to dělí na dvě skupiny horňáků a dolňáků.
Horňáci – je pravdou, že sice můžete mít krásné křivky, nádherné oči, ale nic naplat. Oči zkrátka vždycky sklouznou do míst, kde jsou ukryta ženská ňadra. A to nemluvě o tom, když je výstřih poodhalí ven. To už se pak na ničem těžko domluvíte. Muž se soustředí na krk, šíji, tvarované bříško a i krásná tvář ho dokáže okouzlit. Samozřejmě takový milovník se zaměří na ušní lalůčky, prsa a krk.
trojúhelník z prstů
Dolňáci – co ho hned na první pohled zaujme, jsou zkrátka pěkně tvarované nohy a také, jak má žena upravené nehty na nohou. K tomu všemu ho do pozoru postaví i hladce oholená pokožka na nohou. Nemylte se drahé ženy, také koukne do výstřihu, ale to skutečně nebude jeho prim, co ho uvede do varu. Když se k němu totiž otočíte zády, tak vaše pozadí prozradí jeho slabost. Zde budou rozhodně bodovat ženská těla, která budou ve tvaru hrušky a také ty, kde je na co si sáhnout, takže ženy žádné tyčky nebudou. Zřejmě se dá očekávat, že jeho oblíbená pozice v milování bude zezadu. Na druhou stranu zde budou mít šanci ženské bytosti, které zrovna neoplývají svým bujným poprsím.
Důležitější je, že si páry dokonale rozumí, doplňují se a na společné cestě si dokážou pomáhat a podporovat.