Společnost na míru


Pokud ani vy nemáte moc času na to, zařizovat všechny papíry, pochůzky a jiné náležitosti související se založením společnosti s ručením omezením, můžete si u různých společností, které se na tento typ podnikatelských aktivit, zaměřují. Můžete tak získat během jednoho dne novou společnost na území České republice a u některých společností i na Slovensku. Můžete tak získat velké množství času pro svůj byznys, který nemusíte věnovat právě zřizování společnosti. Jestliže vyberete kvalitní firmu, která má ve svých řadách velkou řádku specialistů, budete mít navíc jistotu, že společnost bude zřízená s aktuální platnou místní legislativou.


analytička


Nejlepší na získání již hotového s.r.o. je to, že vás to bude stát minimum času, které byste jinak strávili pobíháním po úřadech, soudech a dalších institucích, ke kterým byste museli. Přitom dost často stačí jedna osobní schůzka v kvalitní společnosti a případně pár dotazů po telefonu či emailu, abyste vše podstatné věděli .


 


Na klíč společnost je vhodná pro každého, kdo právě nechce trávit velkou řádku hodin po úřadech a institucích, kdo má nějaké specifické požadavky a nechce ale dlouho informace hledat a studovat legislativu, aby mohl začít podnikat za několik měsíců, ale naopak chce začít podnikat v podstatě hned.


analýza práce


Založení společnosti na klíč a takřka okamžitě samozřejmě u většiny firem něco stojí. Můžete firmu sehnat za 3.999,- Kč, ale také až do ceny 23.000,- Kč. Vše záleží na službách, které potřebujete. Například virtuální sídlo na Praze 1, příprava k registraci a koordinace k přihlášení k DPH a další. Samozřejmě můžete najít různé akční nabídka a slevy.


 


Co za vás zařídí dobrá firma?


Notářský zápis firmy vyhotovují právě s vámi, ale je potřeba mít vždy společenskou smlouvu, která by měla být vždy v souladu s vašimi konkrétními požadavky na firmu.


Správce vkladu musí otevřít v bance technický účet, aby zajistil složení základního kapitálu (od jedné koruny po částku dvě stě tisíc)


Na základě plné moci je třeba vyřídit podnikatelské oprávnění na živnostenském úřadě, zapsání do obchodního rejstříku atd..


Registrování k platbě daně z příjmu.


Samozřejmostí je zajištění kolků pro zápis do obchodního rejstříku v hodnotě 6.000,- Kč (příprava a podání návrhu do OR).