Reklamní tužka vás zviditelní

0cm m 0cm 8pt“> Tužka je stále jedním z nejpoužívanějších předmětů a i když se snaží digitalizace všemi způsoby tento fenomén změnit, pravděpodobně se jí to nepodaří ani ve vzdálené budoucnosti. Spolehnout se totiž plně na svůj mobil, tablet či notebook se nevyplácí, přesvědčila se o tom již řada lidí trpkými zkušenostmi, kdy nestihli zálohovat data, nebo zrovna v určitou chvíli potřebovali při ruce mobilní navigaci nebo zápisník, poznámky, přístup na web, a zařízení zkolabovalo. V domácnosti, na pracovišti i na cestách se uplatní jak obyčejná propiska, tak i tužka s grafitovou tuhou, která opravdu nikdy nezklame a dá se s ní psát i po vlhkém či mokrém papíře.

tužky v kanceláři

Komu uděláte radost reklamní tužkou

Příznivcům outdooru – papírový blok a propiska, ale ještě lépe obyčejná mikrotužka, ve spojení s papírovou mapou je dodnes základní pomůckou každému, kdo se vydá do hor či kamkoli jinam, kde se potřebuje spolehnout na své vlastní schopnosti, a kde je jistota papíru a tužky k nezaplacení. Reklamní tužky Promodirect.cz s vaším logem, anebo s propagací nějaké zájmové skupiny či životního stylu tu jistě najdou své místo.

psací potřeby

Studentům – co je psáno, to je dáno, a papírové sešity a záznamové bloky vám budou prospěšné i po mnoha letech, kdy už váš starý telefon a tablet doslouží. U propisky lze jednoduše vyměnit náplň a u mikrotužek doplnit tenké grafitové tyčinky, zatímco na nich váš reklamní nápis či symbol zůstává beze změn.

Hospodyňkám – mikrotužky a propisky se hodně uplatní v kuchyni na zapisování receptů a poznámek do papírového kalendáře, většinou je nějaká psací potřeba běžnou součástí kuchyňské linky, anebo bývá u šicího stroje, v pracovně na psacím stole, a pečlivé hospodyňky mívají psací náčiní v kabelce.

Kutilům – totéž se týká kutilů, kteří se bez tužek v dílně neobejdou. Každá tvořivá činnost, která domácího kutila baví, je nosičem energie, a ta jej propojí podvědomě s nápisem na tužce, a tedy i s vámi. Bude to mít příznivý dopad na obě strany.