Čím nás firmy překvapí příště?

Reklamní předměty jsou podstatnou součástí firem. Obdarovávají své drahé zákazníky a vyjadřují tím poděkování všem například na svých pořádaných akcích. Můžeme mít radost z mnoha věcích. Nejčastěji svým zákazníkům dávají balónky, reklamní klíčenky, reklamní deštníky či láhve na pití, reklamní tašku, reklamní propisky a třeba i reklamní diáře. Je toho mnohem více. Své zaměstnance obdarovávají také těmito předměty.

šťastná žena

Mnoho krásných předmětů získáme od svých firem, které nám poskytují určité služby či produkty. Takováto maličkost nám dokáže vykouzlit úsměv na tváři i když mnoho lidí to nedokáže dostatečně ocenit. Patříte mezi ně i Vy?

Zaměstnanci mají většinou plnou skříň reklamních předmětů, s kterými obdarovávají i své blízké. Je to úsměvné. Skvělé firmy se o své zaměstnance dobře starají, a proto jim nedělá sebemenší problém něco navíc. Taková maličkost, kterou opravdu využijí je poté velmi dobře opětovaná v zaměstnanecké spokojenosti se zaměstnavatelem. Dělají také různé soutěže o své reklamní věcičky. Taková týmová rivalita je vždy prospěšná. Těží z ní jak zaměstnavatel, tak i Vy.

Pokud byste měli nějaký nápad, který by podpořil zákazníkovu i zaměstnaneckou spokojenost – nebojte se obrátit na svého nadřízeného a poskytněte mu nějaký nápad, který by mohl prosadit. Je to šance zlepšit dosavadní jméno firmy.

spokojenost - ukazatel

Spokojenost je vždy na prvním místě. Chceme pracovat tam, kde nás to bude bavit a kde uvidíme opravdové starání se o své zaměstnance. Nechceme žádný zbytečný tlak, ale jen dobrou a fajn atmosféru, abychom se cítili skvěle. Některé firmy dokonce povolují i návštěvu Vašich dětí a mají pro ně speciálně vyhrazené místo. Díky tomu nemusíte zařizovat hlídání a podobné věci okolo. Také je velmi populární to, že si můžete přivést svého pejska. To se sice vidí zřídka, ale možnost tu pořád je.