Cestování a zákazy

Ptáte se, jestli bude s cestováním amen? Já si myslím, že to asi tak zlé nebude. Sice když si vzpomenu na dobu covidovou, tak jsem si to v jednu chvíli opravdu myslela. Nevěděla jsem, jak to dlouho bude trvat a jestli bude s cestováním amen. A já jsem to opravdu nevěděla. Ale myslela jsem si to. A musím se přiznat, že já osobně jsem byla velmi často zvyklá cestovat. Cestovala jsem třeba desetkrát ročně. A to hlavně do exotických destinaci, protože měla jsem tu výhodu, že jsem cestu měla z půlky proplacenou. Pracovala jsem totiž v agentuře, kde se natáčely pořady o přírodě. A občas jsem tam jezdila taky zadarmo, takže pokud by bylo s cestováním amen, opravdu moc by mě to mrzelo. Nevěděla bych, jen bych se stavěla k volnému času, jsem hodně aktivní.

Nová jídla mě těší.

Nevím, jak bych ho strávila. Já nejraději trávím volný čas někde na cestách. A klidně i sama. V posledních letech jsem jezdila se svým přítelem a synem. A musím říct, že je to naprosto fantastické. Rodinné výlety nebo rodinné dovolené jsou naprosto pro mě dokonalé. Rodina je pro mě všechno, takže chci, hodně času trávit spolu. A pokud by bylo s cestováním amen, mrzelo by mě to.

Cestování mě baví.

Nevěděla bych, co dělat. Nejsem ten typ člověka, co jenom sedí doma a kouká na televizi. Já jsem typ člověka, co potřebuje akce a dobrodružství. Nebaví mě stereotyp. Potřebuji mít stále nějaké nové podněty, abych mohla v klidu žít. A jak jste na tom vy? Jste domácí typ nebo jste taky tak akční jako já, že byste stále byli někde venku? Myslím, že každý člověk je jiný a každý má jiné preference, což je ale v pořádku. Bude s cestováním amen? Pokud uslyšíte tuto otázku, tak se nebojte. Amen jistě nebude. Tak se nebojte, a hlavně si užívejte volné a teplé dny. Myslím, že každý člověk potřebuje někdy vypnout a načerpat novou energii a cestování je podle mě to nejlepší.