Stoprocentní hypotéka

Nebankovní sektor je nejednou tou poslední instancí, ochotnou půjčit lidem, kteří se dostali do vážných finančních těžkostí. A to proto, že je daleko flexibilnější než banky a dokáže tak nejednou připravit takové podmínky, jež dokážou uspokojit obě strany. A když tak někdo žádá v bance marně, nakonec vezme zavděk nebankovním produktem jménem 100% hypotéka.
Což vlastně může být pro leckoho spása či poslední východisko z nouze. Protože tento produkt vyniká přednostmi, jaké se u jiných půjček ne zase až tak často vidí.
U stoprocentní hypotéky například:dolary

  1. Dává člověk do zástavy svou nemovitost a na oplátku dostává půjčku až do výše sedmdesáti procent takové nemovitosti. Což je dostatečná garance na to, aby se někomu takovému už neházely žádné klacky pod nohy.
  2. Člověku tu mohou tolerovat i nejeden záznam v registrech dlužníků, pokud tento zjevně nebude na obtíž při splácení této půjčky.
  3. Poskytovatel se tu spokojí i se vcelku nízkými příjmy žadatele, stačí, když jsou tyto postačující pro placení splátek.
  4. A pokud by registry či příjmy byly přece jenom hodně špatně vypadající, vždy to lze vyřešit přivedením spoludlužníka s čistším štítem.
  5. Vše je vyřízeno rychle a bez složitého papírování. Peníze mohou být vyplaceny i do čtyřiadvaceti hodin od dodání nezbytných podkladů.
  6. Není třeba platit žádné poplatky předem.
  7. Půjčené peníze je možno splácet jeden rok až třicet let, ovšem také je možné je kdykoliv splatit předčasně a bez sankcí.
  8. Splátky mohou být nastaveny velmi nízké a dlužníka neohrožující.
  9. Půjčené peníze mohou být použity na cokoliv, včetně splacení exekucí, drahých půjček, zástav a jiných dluhů.

počítání peněz
Stačí tak jenom vyplnit online formulář, přiložit asi osm fotografií zastavované nemovitosti (byt, rodinný dům, pozemek, chata, komerční objekt,…) a vyčkat na kontakt od manažera, který se žadatelem probere všechny detaily. A po schválení poskytovatelem už stačí jen dodat pár podkladů a podepsat smlouvu. A člověk má vystaráno.