Nejen pro ženy

Málokterá žena si vybere auto podle stejných kritérií, jako muž. Vybírá si v první řadě podle toho, jestli má rodinu nebo ne. V každém případě se jí musí auto líbit a zajímá se jak o barvu, tak i o dizajn. Neméně důležitý je výhled z auta, velikost zavazadlového prostoru a přístupu do něj. Auto by mělo býtdobře ovladatelné a vhodné do města, se snadným parkováním. Neuškodilo by mít pedály trochu blíže sebe, což ženy ocení. Některé ženy vyžadují automatickou převodovku, která zjednoduší jeho ovládání zároveň s posilovačem řízení.
růžový interiér vozu
Ženysi většinou vybírají menší, praktické a pohodlné vozy s jednoduchým ovládáním. Právě takový vůz potřebuje žena na cestu do práce, za zábavou, na nákupy a odvoz dětí do školy. Velký důraz při jeho výběru proto klade na jeho bezpečnost. Z technických parametrů ženu zajímá i průměrná spotřeba.
Naopakúspěšné ženy si rády pořizují větší a vyšší automobily s lepším rozhledem. Vypadají bezpečněji a poskytují lepší pohodlí na kterémkoliv místě v autě. I když někdy nebude žena řídit sama, chce si užít komfortní jízdu i jako pasažér. Zájem projeví i o kvalitu a rozmístění airbagů a o zabezpečení v případě krádeže.

Zájemžen o koupi větších automobilů stoupá a přibývá i řidiček, které v pohodě zaparkují i s velkým vozem. Nebojí se ani vyšší ceny a případně si vezmou úvěr.
Vybaveníauta pro ženy by mělo mít užitečné doplňky. Jako každý řidič, potřebuje navigaci, kvalitní rádio s dobrým vybavením. Nepostradatelným doplňkem pro ženu je i kosmetické zrcátko ve sluneční cloně u řidiče a panoramatické zrcátko k pohlídání dětí na zadních sedadlech bez nebezpečného otáčení.
vykloněná z auta
Ženy si podle svého vkusu dokážou vyzdobit svého „miláčka“. V nabídce najdou barevné poklice na kola, barevné koberečky a luxusní potahy na sedadla i na volant. Mezi ně patří i dekorační předměty do interiéru vozidla, jako přívěsky, různé ozdoby a samolepky. Najdou si jednoduše vše potřebné k příjemné a bezpečné jízdě.